FOLK DE MALLORCA MESCLAT

E-MAIL

INICI     CD'S FOTOS ACTUACIONS VIDEOS

 

 

2000

 

 2  NOV Girona La Planeta  (ACIC)
3 NOV Manresa Envelat de la plaça Fira d'espectacles d'arrel tradicional.
18 NOV Vic  Jazz Cava   (ACIC)
23 NOV  Barcelona AbaixadorsDeu  (ACIC)
25 NOV  Les Borges Blanques Cafè Slàvia   (ACIC)
2 DEC Berga Pavelló d'Esports .
5 DEC Perpinyà Teatre Municipal (ACIC)
7 DEC Tarragona La Vaqueria  .
13 DEC Barcelona Espai Sutton Presentació CD Altres Cançons de Nadal.

2001

19 GEN Borges Blanques .  (ACIC)
20 GEN Sant Pere de Ribes . .
1 MAR Barcelona CAT  Tradicionàrius
24 MAR El Morell .  .
31 MAR Roda de Ter SALA BACART   .
29 ABRI Felanitx (Mallorca) PARC MUNICIPAL Diada de la llengua
26 JUN Reus  Avda. dels Països Catalans .
6 JUL Montblanc Estació  Senglar rock
9 JUL Igualada . .
22 AGO Prada de Conflent Escola Catalana d'Estiu .
14 SET Vic el Sucre Mercat de Música Viva
4 OCT Barcelona C.A.T .
21 OCT Banyoles Barraques Fira
31 OCT Vinyols i els Arcs . .
5 DEC Calldetenes . .
31 DEC Barcelona C.A.T Festa de Cap d'any

 

2002

19 GEN PALMA PLAÇA OLIVAR FESTES S SEBASTIÀ 23:00
23 FEB RODA DE TER BACART . 24:00
6 MAR BARCELONA SALA BIKINI FESTA ENDEROCK. 23:00
16 MAR ST ESTEVE DE PALAUTORDERA PALAU D'ESPORTS . 23:00
21 MAR TARRAGONA  REFUGI DEL PORT DE T. . 23:00
22 MAR BARCELONA PÇA RIUS I TAULET  . 23:00
24 ABR TV3 SET DE NIT . 24:00
25 ABR LLEIDA PAVELLÒ NOU  . 23:00
30 ABR FIGUERES EMBARRACA'T POLIG. CTRA. ROSES 01:15
4 MAI   BINISSALMEN  (MALLORCA) ACAMPALLENGUA . 23:00
10 MAI   PUIG REIG PAVELLÓ D'ESPORTS . 23:00
11.MAI  GRANOLLERS   . 24:00
17 MAI   BARCELONA COTXERES DE SANTS    . 22:30
18 MAI  LES BORGES BLANQUES CAFÈ SLÀVIA . 23:30
25 MAI REUS LA PALMA . 23:30
13 JUN LA BOITE BARCELONA . 21:00
8 JUN MANRESA  VELL CONGOST . 23:30
15 JUN MARTORELL CAN OLIVERES DEVORA RENFE 23:30
23 JUN IGUALADA . . 24:00
27 JUN SANT CUGAT DEL VALLÈS BARRAQUES . 24:00
5 JUL MONTBLANC SENGLAR ROCK . 24:00
8 JUL ARENYS DE MAR PORT . 24:00
12 JUL PALLEJÀ PARC DE LA MOLINADA . 24:00
13 JUL BARCELONA PLAÇA  POBLE ROMANÍ CASTELLERS 24:00
18.JUL ARBÚCIES ACAMPADA JOVE . 2:00
19.JUL BERGA CAMP DE FUTBOL REBROT 02 24:00
3. AGO TONA PARC DE LES FAIXETES . 24:00
5 AGO FORMENTERA SANT FERRAN FESTA 24:00
15 AGO MANLLEU PLAÇA MAJOR . 23;00
16 AGO BANYOLES PLAÇA PERPINYÀ . 24:00
19 AGO CASTELLBISBAL PLAÇA ESGLÈSIA . 1:00
24 AGO ROQUETES L'HORT DE LA MÚSICA . 1:30
25 AGO VILANOVA DEL VALLÈS CENTRE CULTURAL . 1:00.
26 AGO TORROELLA DE MONTGRÍ FIRA SUSPÈS PER PLUJA 24:00.
28 AGO VILAFRANCA DEL PENEDÈS PLAÇA DELS PORCS FESTES. 12:00.
6 SET SANT FELIU  SASERRA TEATRE DE SANT FEILU . 1:00
8 SET SANT CELONI LA CREU . 1:00
10 SET TREMP PLAÇA CATALUNYA . 2:30.
11 SET BARCELONA ARC DE TRIOMF DIADA 24:00
22 SET SANT PERE DE TORELLÓ SANTUARI DE VELLMUNT . 23:00
27.SET OLOT PLAÇA DELS BOUS . 24:00
28.SET LLEIDA RAMBLA DE FERRAN . 24:00
11 OCT PALMA PLAÇA DELS BOUS ROCK'NLLENGUA 22:00
9 NOV PERPINYÀ SALA EXPOS. SATÈLIT . 23:00
6 DEC BARCELONA SALA RAZZMATAZZ . 22:00
30 DEC PALMA PLAÇA DELS PATINS FESTA INDEPEND. 21:00
31 DEC BARCELONA CAT. FESTA CAP D'ANY 24:00

 

2003

27.ABRIL TERRASA FALCA VERDA I APLEC FOLK 21:00
2.MAIG L'ESQUIROL     VIC A LA COOPERATIVA . 24:00
17.JULIOL ARBÚCIES CAMP DE FUTBOL ACAMPADA JERC 24:00
20.AGOST BARCELONA GRÀCIA PLAÇA RIUS I TAULET FESTES DE GRÀCIA 24:00
23.SETEM REUS PLAÇA MERCADAL FESTES 22:30
1.NOVEMBRE MANRESA NOU CONGOST FIRA D'ARREL TRAD 1:00
8.NOVEMBRE STA COLOMA DE FARNES PAVELLÓ MUNICIPAL ANTIC FESTA DE LA RATAFIA 01:40
29.NOVEMBRE SABADELL PLAÇA DEL VALLÉS . 23:30
6.DECEMBRE TARADELL CAN COSTA I FONT . 01:00
7.DECEMBRE CARDEDEU POLIESPORTIU . 24:00
27.DECEMBRE LES BORGES PLANQUES L'ESLÀVIA CONCERT 22:30
28.DECEMBRE BARCELONA CAMP NOU SELECCIÓ CATALANA 17:30
31.DECEMBRE BARCELONA C.A.T.. . 24:00

 

2004

17.GEN SANT PERE DE RIBES LOCAL DEL GER C/ DEL PÍ . 24:00
24.GEN VILAFRANCA DEL PENEDÈS ELTEARE RAMBLA DE ST FRANC. 02:15
28.FEBRER VALÈNCIA . . .
13.MARÇ LA GRANADELLA CASINO . 00:15
27.MARÇ STA. COLOMA DE CARALT CASAL . 00:30
27.ABRIL MANACOR PAVELLO CAMP FUTBOL . 18:00
2.MAIG CALELLA FÀBRICA LLOBET PROP BIBLIOTECA 18:00
9.MAIG PEDREGUER (PAÏS VALENCIÀ) POLIESPORTIU . 18:00
16.MAIG VALLS SALA KURSAAL . 18:00
23.MARÇ BAÒ  APARCAMENT DE L'ESTADI . 16:00
30.MAIG MANRESA PAVELLÓ  VELL CONGOST . 18:00
1.JULIOL MONTBLANC SENGLAR ROCK . 1:00
15.JULIOL ARBUCIES ACAMPALLENGUA CAMP DE FUTBOL 1:30
19.JULIOL STA. MARGALIDA I ELS MONJOS . PLAÇA PAU CASALS 24:00
31.OCTUBRE ST ESTEVE DE PALAUTORDERA . . .

 

2005

15.GEN ALPICAT (LLEIDA) POLIESPORTIU . 0:45
12.MARÇ RODA DETER SALA BAC ART . 00:00
22.ABRIL LA CELLERA DE TER PAVELLÓ MUNICIPAL . 00:00
23.ABRIL BARCELONA PALAU DE SANT JORDI . 00:15
28.ABRIL VALÈNCIA SALA CORMORÀN SANT VICENÇ MARTIR 200 23:00
14.MAI CARDEDEU VIL.LA PAQUITA . 1:30
20.MAI MOLLERUSSA ENVELAT . 24:00
28.MAI MOLINS DE REI ZONA ESPORTIVA . 23:45
22.JUNY LLEIDA DISCOTECA PACHA CONGRÈS UGT 23:00
25.JUNY TREMP CAMP DE FUTBOL FESTIVAL DELS PIRINEUS 23:30
14.JULIOL SANT CELONI CAMP DE FUTBOL ACAMPADA JOVE. 1:30
28.JULIOL El Morell Bar Musical Clixe . 23:00
29.JULIOL ALELLA PISTA DE BASQUET . 23:00
12.AGOST MALGRAT DE MAR POLIGON INDUSTRIAL CAN PATALINA 23:50
15.AGOST MANLLEU PLAÇA FRA BERNARDI . 2:00
17.AGOST GRACIA BARCELONA . .:.
28.AGOST VILAFRANCA DEL PENEDÈS PARC DEL TIBULI . 1:30
3.SETEMBRE LES BORGES BLANQUES . . 04:00
11.SETEMBRE GIRONA PLAÇA CATALUNYA . 23:45
20.SETEMBRE REUS LA PALMA . 22:00
23.SETEMBRE CERVERA LA CARPA FINAL PSG BALMES 3:00
24.SETEMBRE SILS LA CARPA . 1:15
28.SETEMBRE LLEIDA RAMBLA FERRAN . 0:30
11.OCTUBRE SANTA MARIA DE PALAUTORDERA PARC DE REGUISSOL . 1:50
15.OCTUBRE ABRERA PARC DE CAN MORRAL . 00:15
22.OCTUBRE TERRASSA . . .:00
29.OCTUBRE BONS AIRES (ARGENTINA) TEATRE MARGARIDA XIRGU CASAL CATALÀ .:.
19.NOVEMBRE PALOL DE REVERDIT PLA DE L'ESTANY . 01:00
25.NOVEMBRE BARCELONA PASSEIG DES BORN . 23:00
28.DECEMBRE BARCELONA PALAU BLAUGRANA FESTA PRO- SELECCIONS CATALANES despres del partit

2006

8.ABRIL PRADES . . 0:00
29.ABRIL CERDANYOLA . . 0:00
2.MAIG FIGUERES . . 0:00
12.MAIG RIPOLL PLAÇA GRAN . 23:30
27.MAIG BARCELONA PLAÇA DE CATALUNYA DIGUEM NO 19:00
2.JUNY LLAGOSTERA SALA POLIVALENT . 01:00
3.JUNY TONA PAVELLÓ 23:00
16.JUNY CALELLA PARC DALMAU . 00:45
23.JUNY CALAF PLAÇA ARBRES . 24:00
24.JUNY GRANOLLERS RECINTE FIRAL . 00:15
25.JUNY VILASSAR DE LA MAR CAMP DE FUTBOL . 00:00
30.JUNY LLEIDA SENGLAR ROCK PARC MUNICIPAL DE LES BASSES 23:00
1.JULIOL LA BISBAL DE L'EMPORDÀ PISTA POLIESPORTIVA . 1:30
7.JULIOL BERGA REBROT PLAÇA VILADOMAT 22:00
9.JULIOL ESPARRAGUERA CAMP DE FUTBOL 01:00
13.JULIOL SANT CELONI ACAMPADA JOVE . 22:00
28.JULIOL VILANOVA I LA GELTRÚ PARC DE RIBES ROGES . 1:30
4.AGOST CALDES DE MALAVELLA ENVELAT RAMBLA DEN RUTI 1.00
7.AGOST EIVISSA PLAÇA MESTRA ALBERT DARRERA INSTITUT LA COLOMINA 22:45
10.AGOST LLORENÇ DEL PENEDÈS RAMBLA MARINADA . 2:00
12.AGOST MAÇANET DE LA SELVA PLAÇA DE LA ESGLÈSIA . 2:00
19.AGOST MIRALCAMP POLIESPORTIU 1:45
25.AGOST NAVÀS PLAÇA AJUNTAMENT . 23:30
27.AGOST BLANES PLAÇA DIES FEINERS PROP AJUNTAMENT 23:30
1.SETEMBRE SENTMENAT PAVELL'O DE CAN SORTS . 1:15
2.SETEMBRE TORREDENBARRA PLAÇA DEL CASTELL . 1:00
3.SETEMBRE SANTA PERPÈTUA  PARC DE LA RIBERA . 00:30
7.SETEMBRE SOLSONA PLAÇA DEL CAMP . 00:00
9.SETEMBRE MANRESA PLAÇA SANT DOMÈNECH . 23:45
10.SETEMBRE LA JONQUERA PLAÇA NOVA . 1:15
22.SETEMBRE REUS PLAÇA LLIBERTAT . 1:00
23.SETEMBRE EL PRAT DE LLOBREGAT PATI EXTERIOR DE LA CAPSA . 1:30
24.SETEMBRE BARCELONA PLAÇA DE SANT JAUME FESTES DE LA MERCÈ 00:00
30.SETEMBRE BELL-LLOC D'URGELL CAMP DE FUTBOL . 3:00
7.DECEMBRE ANDORRA PAVELLÓ DEL PRAT GRAN D'ESCALDES ENGORDANY 22:30
8.DECEMBRE SANT ANDREU DEL PALOMAR ENVELAT CAN FABRA COSTAT PL. ORFILA 1:00

 

2007

27 GEN REUS PALAU FIRAL  PARC DE SANT JORDI 1:30
24 FEB SALT SALA MIRONA  . 00:00
17 MARÇ TÀRREGA ESPAI MerCAT  . 01:00
19 OCT PRADES     FESTES  . 23:00
2 NOV MANRESA PLAÇA MAJOR  FIRA D'ARREL TRADICIONAL 24:00
16 NOV SANT CELONI SALA GRAN DE L'ATENEU  FESTES DE SANT MARTÍ 24:00
8 DES SARRIÀ DE TER  GIRONA PAVELLÓ D'ESPORTS  CONCERT SOLIDARI 04:00

 

2008

2 MAIG BADALONA PLAÇA DE LA PLANA PREGÓ DE FESTES 21:30
7 AGOST FORMENTERA SAN FERRAN MUSICA DE LA TERRA 24;00
9 AGOST CASTELLVELL DEL CAMP POLIESPORTIU 0:45
24 AGOST TORROELLA DE MONTGRÍ APARCAMENT RIU TER BARRAQUES 0:00
28 AGOST MATADEPERA c/ ENRIC GENESCÀ DEVORA PAVELLÓ 0:30
1 SET LA SEU D'URGELL ENVELAT PROP DEL POLIESPORTIU 00:00
6 SET GUISONA CAMP DE FUTBOL 2:30
12 SET BELLPUIG D'URGELL PISCINES DE BELLPUIG 2:15
12 OCT ALCANAR CENTRE CIVIC 1:30
19 DESEMBRE TONA SALA SIRACUSA 0

2009

17 GENER VILAFRANCA DEL PENEDÈS
16 MAIG TARREGA
26 JUNY REUS
27 AGOST SANT HILARI DE SACALM PAVELLÓ 00:30
24 OCTUBRE GIRONA PASSEIG DE LA COPA. PARC DEVESA 23:30
29 OCTUBRE BARCELONA GRÀCIA CAT 22:00
12 DESEMBRE QUART SALA POLIVALENT LOCAL SOCIAL 22:00

2010

 

13 FEBRER BERGA PAVELLO D'ESPORTS   01:00
19 JUNY CAMPRODON PAVELLÓ VELL   01:30
3 JULIOL JUNEDA PISTA PARC ALEGRIA   02:00
 28 AGOST ROQUETES FESTIVAL TRADICIONARIUS   03:00

2011

4 FEBRER LES BORGES BLANQUES CAFÈ SLAVIA   02:00
5 FEBRER VALLS DECENNALS LA CANDELERA   04:00
13 MAIG OLOT SALA TORIN   23:00
22 OCT NAVÀS PAVELLÓ MUNICIPAL   24:00
24 OCT BARCELONA PALAU DE LA MÚSICA MEMORIAL ESTEVE FORTUNY COMPANYIA ELECTRICA DHARMA 21:00

 

2012

3 FEBRER TARRAGONA SALA ZERO   23:00
4 FEBRER MANRESA SALA STROIKA   23:00
9 FEBRER LLEIDA CAFÉ TEATRE   22:00
10 FEBRER SALT SALA MIRONA   00:30
11 FEBRER GRANOLLERS SALA 2046   00:45
1 MARÇ CERDANYOLA DEL VALLÈS SALA MUNDO CANIBAL   00:25
2 MARÇ VIC SALA PASTERNAK   00:00
3 MARÇ RASQUERA SALA LO SUBMARINO   00:00
16 MARÇ TERRASSA SALA FACTORIA LA RASA

 Carrer La Rasa, 64 – 66

23:15
17 MARÇ MATARÓ SALA CLAP

Carrer Serra i Moret, 4

00:45
30 MARÇ BARCELONA GRÀCIA PLAÇA DE LA VILA (RIUS I TAULET) XX:00
28 ABRIL SANT JOAN DE LES ABADESSES PAVELLÓ MUNICIPAL   XX:45
11 MAIG BERGA LA GENERAL   XX:XX
12 MAIG CONSTANTÍ CASINO   XX:XX
13 AGOST CARDEDEU PLAÇA SANT CORNELI   00:15
14 AGOST TORDERA PLAÇA DE L'ESGLÉSIA   01:45
21 AGOST VILA DE GRÀCIA PLAÇA DE LA VILA   00:30
25 AGOST LA GRANADELLA PLAÇA DE LA VILA   00:00
10 SET MONTBLANC PLAÇA DE SANT FRANCESC   24:00
14 SET ARENYS DE MUNT PARC DE CAN JALPI C/ LLORENÇ TRIES, 1 02:00
11 OCT MATARÓ PLAÇA AJUNTAMENT   XX:45

 

2013

7 MARÇ TARRASSA FAKTORIA DE LES ARTS   00:25
8 MARÇ LES PALLARGUES LO CAFÈ   00:00
10 MARÇ BISBAL DE L'AMPURDÀ SALA ALTERNATIVA   00:00
16 AGOST L'ESPLUGA CALVA SALA ZERO   23:00